Hírek - Álláshirdetés«Vissza

2021. 06. 30., szerda

Úszómester - szaunamester
Hosszú távra keressük kollégánkat úszómester-szaunamester munkakörbe. Szívesen dolgoznál a komáromi Brigetio Gyógyfürdőben? Jelentkezz! Ha nincs meg a szükséges végzettséged, a képzésed vállaljuk!
munkavégzés helye: Brigetio Gyógyfürdő Komárom
végzettség/ elvárások: középfokú végzettség, a munkavégzéshez szakirányú végzettség szükséges (uszodamester vagy úszómesteri végzettség), amennyiben a jelentkező nem rendelkezik úszómesteri vagy uszodamesteri végzettséggel, úgy kiképeztetjük.
Jelentkezéshez csatolni kell: életrajz
Munkavégzés feltétele: egészségügyi alkalmassági vizsgálat
Munkarend: 12 órás
feladatok: medencék felügyelete, a medencék környékének tisztán tartása, vízminőség ellenőrzése
szállás: albérleti lehetőséget tudunk biztosítani
ÉRDEKLŐDNI MINDEN HÉTKÖZNAP 7.30 – 16.00 óra között: Komthermal Kft.
tel.: +36 30 570 9491,
molnargy@komthermal.hu címen.