Hírek - Csobbanó Fesztivál július 23-án«Vissza
2016. 07. 11., hétfő
Július 23-án újra Csobbanó Fesztivál a komáromi Brigetio Gyógyfürdőben! A rendezvény 10 órakor kezdődik. 10.30 órától Ringatóval várjuk a babákat, anyukákat, apukákat. Szeptembertől várhatóan Komáromban is indul Ringató foglalkozás Süll Kinga vezetésével, ebből kapnak vendégeink egy kis ízelítőt.
Újra kinyit a Mesterporta, ahol Bertáné Lőcsei Krisztina fazekas és Vécs Éva gyöngyfűző. vezetésével ismerkedhetünk a mesterségekkel.
Lesz kincskeresés is, nyereményekért és a Klapka György Múzeum munkatársai múzeumpedagógiai foglalkozásokkal és Komárom római múltjával és római kori fürdőkultúrájával kapcsolatos beszélgetésekre várják az érdeklődőket. A tudásra szomjas vendégeink, pedig Komárommal és Brigetioval kapcsolatos kvízt tölthetnek ki a gyermekmedence mellett található Tourinform házban.
A Monostori erőd szintén foglalkozásokkal készül.
A fesztivál sztárvendége: Bereczki Zoltán lesz, aki 15 órától lép fel.
www.komaromfurdo.hu