Hírek - ELMARAD! Strandok éjszakája július 28-án«Vissza
2017. 07. 24., hétfő
A várható kedvezőtlen időjárás miatt a július 28-i Strandok éjszakája rendezvény elmarad. Megértésüket köszönjük!
Július 28-án újra Strandok éjszakája! Az országos kezdeményezéshez a Brigetio Gyógyfürdő is csatlakozik. 20.30 órától éjfélig várjuk vendégeinket.
Az éjszakai fürdőzésre a strand részünkön kerül sor.* Az élménymedence és az úszómedence használata mellett zenés retro party-val készülünk
A belépő ára: 1000 Ft
Zene: Retro és latin party az Elektron Banddel
* A nyári éjszakai fürdőzések alkalmával a szauna világ, a belső úszómedence, tanmedence, valamint a bel- és kültéri termálmedencék nem használhatók.
Felhívjuk kedves Vendégeink figyelmét arra, hogy a fürdő házirendjének értelmében:
TILOS:
- a medencében étkezni és szeszesitalt fogyasztani;
- a Gyógyfürdő területére mások testi épségét veszélyeztető tárgyat bevinni tilos;
- a medencékbe és azok környékére törékeny tárgyat (üveget, poharat, stb.) vagy bármely baleset, sérülés előidézésére alkalmas dolgot bevinni;
- úszómedencékben ugrálni, fröcskölni, labdázni, a fürdőzők nyugalmát zavarni;
- a fürdő területén szemetelni, drogot fogyasztani;
- a közerkölcsöt, a közrendet sértő, a mások nyugalmát zavaró módon viselkedni.
A fentiek bármelyikének megsértése esetén a vétkes személy időszakosan vagy – visszaeső személy esetében - véglegesen kitiltható a fürdő területéről, illetve eltiltható szolgáltatásai igénybevételétől.
Várjuk Önöket szeretettel!